Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Skip to main content

Personnel

Agneta Andersson, Associate Professor
agneta.lindegard@vgregion.se

Anette Johansson, Secretary
anette.m.johansson@vgregion.se

Anja Beno, Research Assistant
anja.paust@vgregion.se

Anna Dahlman, PhD, Senior Developer Stress Biology
anna.sjors@vgregion.se

Anne-Marie Hultberg, Senior Developer Health Promotion
annemarie.hultberg@vgregion.se

Caroline Hansson
caroline.e.hansson@vgregion.se

Elin Arvidson PhD Student
elin.arvidson@vgregion.se

Emina Hadzibajramovic, PhD, Statistician
emina.hadzibajramovic@vgregion.se

Eva Sahlin, PhD
eva.sahlin@vgregion.se

Fredrik Bååthe, PhD
fredrik.baathe@vgregion.se

Gunnar Ahlborg, MD, PhD
gunnar.ahlborg@vgregion.se

Ingibjörg Jonsdottir, Director, Professor
ingibjorg.jonsdottir@vgregion.se

Jan Winroth, Consultant Health Promoting Workplace
jan.winroth@vgregion.se

Jennie Andreén, Senior Developer Health Promotion
jennie.andreen@vgregion.se

Jonathan Severin, Research Assistant
jonathan.severin@vgregion.se

Karin Nygren, Research Nurse
karin.nygren@vgregion.se

Karin Pokorny, MD, Research Assistant
karin.pokorny@vgregion.se

Kristina Glise, MD, PhD
kristina.glise@vgregion.se

Lilian Wiegner MD, PhD Student
lilian.wiegner@vgregion.se

Linda Corin, PhD, Senior Developer Organizational Work
linda.corin@vgregion.se

Lisa Björk, PhD, Senior Developer Organizational Work
lisa.m.bjork@vgregion.se

Marica Heimdahl, Senior Developer, Health Promotion
Marica.heimdahl@vgregion.se

Marie Hammer, Research Assistant
marie.hammer@vgregion.se

Sandra Pettersson, Research Assistant
sandra.m.pettersson@vgregion.se

Susanne Ellbin, Psychologist
mailto:sandra.m.pettersson@vgregion.se

Turid Oom, Public Relations Specialist
turid.oom@vgregion.se

 

Updated: 2019-04-11 11:44