Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Aktuella vårdcentraler

Här listas aktuella vårdcentraler och vårdcentralschefer i området. De offentliga vårdcentralerna listas före de privata.

Närhälsan Bengtsfors vårdcentral
Eva Torger-Malvila, eva.malvila@vgregion.se

Närhälsan Bäckefors vårdcentral
Ingela Sjöberg, ingela.sjoberg@vgregion.se

Närhälsan Dagson vårdcentral, Uddevalla
Maria Larsson, maria.e.larsson@vgregion.se

Närhälsan Dalaberg vårdcentral, Uddevalla
Katharina Garcia Blüme, katarina.garcia_blume@vgregion.se

Närhälsan Dals-Ed vårdcentral
Lena Örtengren, lena.ortengren@vgregion.se

Närhälsan Fjällbacka vårdcentral
Agnetha Wingstedt, agnetha.wingstedt@vgregion.se

Närhälsan Färgelanda vårdcentral
Edgardo Varas olmo, edgardo.varas@vgregion.se

Närhälsan Herrestad vårdcentral, Uddevalla
Anna Hollertz, anna.hollertz@vgregion.se

Närhälsan Kungshamn vårdcentral
Carin Henningsson, carin.henningsson@vgregion.se

Närhälsan Källstorp vårdcentral, Trollhättan
Amira Donlagic, amira.donlagic@vgregion.se

Närhälsan Ljungskile vårdcentral
Charlotte Sjöstedt Löfgren, lotta.lofgren@vgregion.se

Närhälsan Lysekil vårdcentral
Elin Hansson, elin.hansson@vgregion.se

Närhälsan Mellerud vårdcentral
Eva-Lisa Fröjd-Karlsson, eva-lisa.frojd-karlsson@vgregion.se

Närhälsan Munkedal vårdcentral
Kristina Carlsson, kristina.e.carlsson@vgregion.se

Närhälsan Skogslyckan vårdcentral, Uddevalla
Anders Olsson, anders.olsson@vgregion.se

Närhälsan Stenungsund vårdcentral
Ann Sundström, ann.sundstrom@vgregion.se

Närhälsan Stora Höga vårdcentral
Anna Belfrage, anna.belfrage@vgregion.se

Närhälsan Sylte vårdcentral, Trollhättan
Jeanette Blomqvist-Johansson, jeanette.blomqvist-johansson@vgregion.se

Närhälsan Tanumshede vårdcentral
Agnetha Wingstedt, agnetha.wingstedt@vgregion.se

Närhälsan Tjörn vårdcentral
Ann-Sofie Lekander, ann-sofie.lekander@vgregion.se

Närhälsan Vargön vårdcentral
Anna-Karin Olin, anna-karin.olin@vgregion.se

Närhälsan Vänerparken vårdcentral, Vänersborg
Lars Thuvesen, lars.thuvesen@vgregion.se

Achima Care Uddevalla vårdcentral
Linda Uddén, linda.udden@achima.se

Capio Läkarhus Hjortmossen, Trollhättan
Hans Söderqvist, hans.soderqvist@capio.se

Capio Läkarhus Lysekil
Susanne Törnblom, susanne.tornblom@capio.se

Capio Läkarhus Lödöse
Berit Ivarsson, berit.ivarsson@capio.se

Capio Läkarhus Stenungsund
Viktor Persson, viktor.persson@capio.se

Capio Vårdcentral Orust
Johan Ellegård, johan.ellegard@capio.se

Capio Vårdcentral Strömstad
Marlene Midtvedt, marlene.midtvedt@capio.se

Centralhälsan Silentzvägen, Uddevalla
Anders Schönbeck, anders.schonbeck@ptj.se

Kvarterskliniken Tanum
Therese Engdahl, therese.engdahl@kvarterskliniken.se

Lextorp vårdcentral, Trollhättan
Lena Andersson, lena@lextorpvc.se

Maria Alberts vårdcentral, Trollhättan
Bengt Aldell, bengt.aldell@ptj.se

Medpro Clinic Brålanda-Torpa vårdcentral
Ronny Brandberg, rob@medpro.eu

Medpro Clinic Lilla Edet vårdcentral
Lotta Enström, len@medpro.eu

Medpro Clinic Stavre vårdcentral, Trollhättan
Ida Willner, ila@medpro.eu

Medpro Clinic Åmål vårdcentral
Semir Facic, sf@medpro.se

Primapraktiken, Trollhättan
Tomas Everitt, tomas.everitt@ptj.se

Sotenäs vårdcentral i Hunnebostrand
Anna Stubberöd, anna.stubberod@ptj.se

Vårdcentralen Bohuslinden, Strömstad
Charlotte Ericson, charlotte.ericson@ptj.se

Vårdcentralen Nordstan, Vänersborg
Tove Holmgren, tove.holmgren@ptj.se

Älvängens Läkarhus
Karin Svensson, karin.svensson@alvangenslakarhus.se

Senast uppdaterad: 2020-05-08 16:02