Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Verksamhetsledning

Verksamhetschef och Enhetschefer

Mirko Ivanovic
Verksamhetschef, Hälsan & Arbetslivet
Tel: 0700- 85 25 91
mirko.ivanovic@vgregion.se

Tore Gustafsson
Enhetschef Fyrbodal
Tel: 0709- 46 07 16
tore.gustafsson@vgregion.se

Charlotte Stommel
Enhetschef Göteborg, Masthugget
Tel: 0705- 61 82 67
charlotte.stommel@vgregion.se

Pernilla Carlsson
Enhetschef Göteborg, Ullevi
Tel: 0708- 46 79 78
pernilla.carlsson@vgregion.se

Artur Tenenbaum
Enhetschef Skaraborg
Tel: 0708- 31 45 67
artur.tenenbaum@vgregion.se

Ewa Book
Enhetschef Södra Älvsborg
Tel: 0705- 16 20 43
ewa.book@vgregion.se

Kontaktuppgifter

Hälsan & Arbetslivet
Ledning och stab
Lilla Bommen 1, vån. 19 
411 04 Göteborg

Tel: 010- 441 45 00

Senast uppdaterad: 2018-02-26 10:47