Webbplatsen använder teknik som troligen inte stöds av din webbläsare som exempelvis Internet Explorer 11. Vissa saker kan se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Kontaktuppgifter Folkhälsa Skaraborg

Kontaktuppgifter

Verksamhetschef
Jessica Karlgren
Tfn: 070 - 350 47 77
jessica.karlgren@vgregion.se

Essunga kommun
Annika Didriksson (vikarie)
0512 - 572 79
annika.didriksson@essunga.se

Falköpings kommun
Johanna Jonsson
0515-885386
johanna.z.jonsson@falkoping.se 

Grästorps kommun
Sofia Engström
0514 - 581 20
sofia.engstrom@grastorp.se

Gullspångs kommun
Camilla Olsson
0506 361 95
camilla.olsson@gullspang.se

Götene kommun
Tove Wold-Bremer
0511 – 38 63 66
tove.wold-bremer@gotene.se

Hjo kommun
Ina Siby (vikarie)
0503 – 345 59
ina.siby@hjo.se

Karlsborgs kommun
Theres Myrman
0505 - 172 33
theres.myrman@karlsborg.se

Lidköpings kommun
Anna Stadig Pilhagen
0510 - 77 12 81
anna.stadigpilhagen@lidkoping.se

Mariestads kommun
Linnéa Wiljén
0501-75 50 24
linnea.wiljen@mariestad.se

Skara kommun
Karin Skagelin
0511 - 324 79
karin.skagelin@skara.se

Skövde kommun
Gunilla Carlsson
0500 – 498712
gunilla.carlsson@skovde.se

Tibro kommun
Marina Timm
0504 – 182 00
marina.timm@tibro.se

Tidaholms kommun
Malin Gustafsson
0502-60 64 46
malin.gustafsson@tidaholm.se

Töreboda kommun
Pia Gustafsson
0506 - 182 55
pia.gustafsson@toreboda.se

Vara kommun
Birgitte Hald Göthberg
0512 - 315 17
birgitte.haldgothberg@vara.se


Senast uppdaterad: 2021-03-11 15:30