Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Kontaktuppgifter Folkhälsa Skaraborg

Kontaktuppgifter

Enhetschef
Inger Hannu
Tfn: 0708 – 85 92 02
inger.b.hannu@vgregion.se

Essunga kommun
Madeléne Engvall
0512 - 572 79
madelene.engvall@essunga.se

Falköpings kommun
Johanna Jonsson
0515-885386
johanna.z.jonsson@falkoping.se 

Grästorps kommun
Carin Lundqvist
0514 - 581 20
carin.lundqvist@grastorp.se

Gullspångs kommun
Birgitte Hald Göthberg
0506 - 36195
birgitte-hald.gothberg@gullspang.se

Götene kommun
Tove Wold-Bremer
0511 – 38 63 66
tove.wold-bremer@gotene.se

Hjo kommun
Christina von Tell
0503 – 345 59
Christina.vonTell@hjo.se

Karlsborgs kommun
Ann Norling Gustafsson
0505 - 172 33
ann.norling.gustafsson@karlsborg.se

Lidköpings kommun
Anna Stadig Pilhagen
0510 - 77 12 81
anna.stadigpilhagen@lidkoping.se

Mariestads kommun
Vakant

Skara kommun
Karin Skagelin
0511 - 324 79
karin.skagelin@skara.se

Skövde kommun
Gunilla Carlsson
0500 – 498712
gunilla.carlsson@skovde.se

Tibro kommun
Marina Timm
0504 – 182 00
marina.timm@tibro.se

Tidaholms kommun
Malin Gustafsson
0502-60 64 46
malin.gustafsson@tidaholm.se

Töreboda kommun
Pia Gustavsson
0506 - 182 55
pia.gustavsson@toreboda.se

Vara kommun
Emma Hevelius
0512 - 315 17
emma.hevelius@vara.se


Senast uppdaterad: 2021-03-11 15:30