Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Kontaktuppgifter Folkhälsa Skaraborg

Kontaktuppgifter

Inger Hannu
Enhetschef
Tfn: 0708 – 85 92 02
inger.b.hannu@vgregion.se

Ann Norling Gustafsson
Karlsborgs kommun
0505 - 172 33
ann.norling.gustafsson@karlsborg.se

Anna Stadig Pilhagen
Lidköpings kommun
0510 - 77 12 81
anna.stadigpilhagen@lidkoping.se 

Emma Hevelius
Vara kommun
0512 - 315 17
emma.hevelius@vara.se

Gabriella Idholt
Mariestads kommun
0501-755024
gabriella.idholt@mariestad.se 

Gunilla Carlsson
Skövde kommun
0500 – 498712
gunilla.carlsson@skovde.se

Linnéa Wiljén 
Gullspångs kommun
0506 - 36195
linnea.wiljen@gullspang.se

Maria Åhman
Falköpings kommun
0515-885386
maria.x.ahman@falkoping.se 

Karin Skagelin
Skara kommun
0511 - 324 79
karin.skagelin@skara.se

Madeléne Engvall
Essunga kommun
0512 - 572 79
madelene.engvall@essunga.se 

Malin Gustafsson
Tidaholms kommun
0502-60 64 46
malin.gustafsson@tidaholm.se

Christina von Tell
Hjo kommun
0503 – 345 59
Christina.vonTell@hjo.se

Johanna Linde
Grästorps kommun
0514 - 581 20
johanna.linde@grastorp.se

Pia Gustavsson
Töreboda kommun
0506 - 182 55
pia.gustavsson@toreboda.se

Therese Falk
Tibro kommun
0504 - 183 60
therese.falk@tibro.se

Tove Wold-Bremer
Götene kommun
0511 – 38 63 66
tove.wold-bremer@gotene.se

Senast uppdaterad: 2017-10-18 12:30