Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Kontaktuppgifter

Annelie Andersson
Utbildningssekreterare AT + ST Lidköping
Telefon: 0510-852 01
annelie.andersson@vgregion.se


Anna Bergsten
Utbildningssekreterare AT Skövde 
Telefon: 0500-43 14 47
anna.m.bergsten@vgregion.se


Kerstin Lantz
Utbildningssekreterare Läkarutbildningen
Telefon: 0500-43 10 38
kerstin.lantz@vgregion.se


Lena Gustafsson
Utbildningssekreterare ST-läkare, VFU, APL, LIA, PRAO
Telefon: 0500-43 25 71
lena.c.gustafsson@vgregion.se

Birgitta Persson
Utbildningssekreterare Kliniskt basår
Telefon: 0500-47 36 21
birgitta.elisabeth.persson@vgregion.se


Magnus Boustedt, AT-chef
Telefon: 0510-857 45
magnus.boustedt@vgregion.se


Isak Arvidsson, övergripande AT-studierektor SkaS Skövde
isak.arvidsson@vgregion.se


Torun Bergdahl
, övergripande AT-studierektor SkaS Lidköping
torun.bergdahl@vgregion.se


Kajsa Hansson, övergripande AT-studierektor primärvården Lidköping
kajsa.m.hansson@brackediakoni.se


Klas Fellbrant, övergripande AT-studierektor primärvården Skövde
Telefon: 0500-49 32 58
klas.fellbrant@vgregion.se


Martin Oscarsson, övergripande ST- studierektor SkaS 
Telefon: 0500-49 94 35
martin.oscarsson@vgregion.se


Ylva Friberg Riad, övergripande ST-studierektor SkaS
Telefon: 0500-43 21 90
ylva.friberg-riad@vgregion.se


Marjo Berkhout, övergripande ST-studierektor primärvården Lidköping
Telefon: 072-001 10 74
maria.berkhout@vgregion.se


Anneli Vinensjö, övergripande ST-studierektor primärvården Lidköping
Telefon: 0500-44 71 38
anneli.vinensjo@vgregion.se


Micael Elmersson, övergripande ST-studierektor primärvården Skövde
Telefon: 0761-479939
micael.elmersson@vgregion.se


Anne Gustafsson, övergripande studierektor VFU
Telefon: 0500-43 11 26
anne.a.gustafsson@vgregion.se

Terése Larsson, övergripande studierektor APL, LIA, PRAO
Telefon: 0761-19 44 54
terese.larsson@vgregion.se


Sahra Lindman, enhetschef Kliniskt basår
Telefon: 0500-43 27 43
sahra.lindman@vgregion.se


Annika Lindskog, utvecklingsledare Utbildning
Telefon: 0500-47 36 16
annika.lindskog@vgregion.se


Anna Frost, psykolog
anna.c.frost@vgregion.se


Anders Plantin,
Verksamhetschef VO Utbildning
Telefon: 0700-20 94 75

Senast uppdaterad: 2019-05-16 13:37