Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Kontaktuppgifter

Terése Larsson
Övergripande studierektor APL, LIA, PRAO
Telefon: 0761-19 44 54
terese.larsson@vgregion.se

Lena Gustafsson
Utbildningssekreterare ST-läkare, VFU, APL, LIA, PRAO
Telefon: 0500-43 25 71
lena.c.gustafsson@vgregion.se

Anne Gustafsson,
Övergripande studierektor VFU
Telefon: 0500-43 11 26
anne.a.gustafsson@vgregion.se

Sahra Lindman
Enhetschef Kliniskt basår
Telefon: 0500-43 27 43
sahra.lindman@vgregion.se

Birgitta Persson
Utbildningssekreterare Kliniskt basår
Telefon: 0500-47 36 21
birgitta.elisabeth.persson@vgregion.se

Kerstin Lantz
Utbildningssekreterare Läkarutbildningen
Telefon: 0500-43 10 38
kerstin.lantz@vgregion.se

Anna Bergsten
Utbildningssekreterare AT Skövde 
Telefon: 0500-43 14 47
anna.m.bergsten@vgregion.se

Annelie Andersson
Utbildningssekreterare AT + ST Lidköping
Telefon: 0510-852 01
annelie.andersson@vgregion.se

Magnus Boustedt
AT-chef
Telefon: 0510-857 45
magnus.boustedt@vgregion.se

Annika Lindskog
Utvecklingsledare Utbildning
Telefon: 0500-47 36 16
annika.lindskog@vgregion.se

Anna Frost
Psykolog
anna.c.frost@vgregion.se

Anders Plantin,
Verksamhetschef VO Utbildning
Telefon: 0700-20 94 75
anders.plantin@vgregion.se

Senast uppdaterad: 2019-07-10 14:13