Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Sjukhus-Strama

Här finns kontaktuppgifter till personer verksamma inom Sjukhus-Strama samt uppdragsbeskrivning för Sjukhus-Strama.

Uppdragsbeskrivning

Här kan du läsa uppdragsbeskrivningen för Sjukhus-Strama

Västra Götaland

Kontaktperson: Gunnar Jacobsson, gunnar.jacobsson@vgregion.se

Göteborgsområdet

Sjukhus-Strama Sahlgrenska Universitetssjukhuset  (sidan kan endast nås inom VGR:s nätverk)
Kontaktperson: Lars-Magnus Andersson, lars-magnus.andersson@vgregion.se 

Sjukhus-Strama Kungälvs sjukhus (sidan kan endast nås inom VGR:s nätverk)
Kontaktperson: Lars Bohlin, lars.bohlin@vgregion.se 

Sjukhus-Strama Frölunda Specialistsjukhus
Kontaktperson: Camilla Larsson, camilla.e.larsson@vgregion.se

Sjukhus-Strama Angereds Närsjukhus
Kontaktperson: Cornelia Bergdahl, cornelia.bergdahl@vgregion.se

Sjukhus-Strama Capio Lundby Närsjukhus
Kontaktperson: Ola Blomqvist, ola.blomqvist@capio.se

NU-sjukvården

Sjukhus-Strama NU-sjukvården  (sidan kan endast nås inom VGR:s nätverk)
Kontaktperson: Lennart Wernbro, lennart.wernbro@vgregion.se

Skaraborg

Sjukhus-Strama Skaraborgs sjukhus (sidan kan endast nås inom VGR:s nätverk) 
Kontaktperson: Martina Wahnström, martina.wahnstrom@vgregion.se

Södra Älvsborg

Sjukhus-Strama Södra Älvsborgs sjukhus (sidan kan endast nås inom VGR:s nätverk)
Kontaktperson: Anders Lundqvist, anders.lundqvist@vgregion.se

Sjukhus-Strama Alingsås Lasarett
Kontaktperson: Anders Ryberg, anders.ryberg@vgregion.se

Senast uppdaterad: 2019-02-11 07:34