Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet Hoppa till chatbot

Kontaktuppgifter

Projektägare:

Anne-Berit Fredriksson
anne-berit.fredriksson@vgregion.se 

Huvudprojektledare:

Sara Woxneryd
sara.woxneryd@vgregion.se

IT-Projektledare:

Martin Erlandsson
martin.erlandsson@vgregion.se

Testledare:

Ulrika Karlsson
ulrika.p.karlsson@vgregion.se

Projektteam:

Verksamhet
Jessica Persson, jessica.persson@vgregion.se
Anna Kjellman, anna.kjellman@vgregion.se

IT
Tobias Kallin, tobias.kallin@vgregion.se
Kristoffer Andersson, kristoffer.andersson@vgregion.se
Katarina Johansson, katarina.g.johansson@vgregion.se
Sebastian Lindh, sebastian.lindh@vgregion.se
Andreas Bengtsson, andreas.j.bengtsson@vgregion.se

Referensgrupp/Verksamhetsgrupp:

Information kommer

Styrgrupp:

Anne-Berit Fredriksson, OL PoF                                 Styrgruppsordförande
tf Katarina Sjöstrand, IT-strateg SU                           Styrgruppsmedlem
Henrik Hermansson, administrativ chef SÄS           Styrgruppsmedlem
Marga Brisman, biträdande regionchefsläkare        Styrgruppsmedlem
Levi Siljemyr, Produktionsstyrning och köpt vård  Styrgruppsmedlem



 
Senast uppdaterad: 2021-05-12 17:04